1. Вступ

Ця політика конфіденційності встановлює, як наш магазин використовує та захищає будь-яку інформацію, яку ви надаєте, коли використовуєте цей веб-сайт. Ми зобов’язуємося забезпечити захист вашої приватності. Якщо ми просимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані при використанні цього веб-сайту, ви можете бути впевнені, що вона буде використана відповідно до цієї політики конфіденційності. Ми можемо змінювати цю політику від часу до часу, оновлюючи цю сторінку. Ви повинні перевірити цю сторінку з часу до часу, щоб впевнитися, що ви згодні з цими змінами.

 1. Що ми збираємо

Ми можемо збирати наступну інформацію:

 • Ім’я та прізвище.
 • Контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти.
 • Демографічна інформація, така як поштовий індекс, вподобання та інтереси.
 • Іншу інформацію, необхідну для обробки замовлень та/або пропозицій.
 1. Що ми робимо з отриманою інформацією

Ми потребуємо цю інформацію для забезпечення ваших потреб та надання вам кращого сервісу, особливо з наступних причин:

 • Внутрішній облік.
 • Ми можемо використовувати інформацію для поліпшення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні листи про нові товари, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, яка, на нашу думку, може вам бути цікавою, використовуючи адресу електронної пошти, яку ви надали.
 1. Безпека

Ми зобов’язані забезпечувати безпеку вашої інформації. Для запобігання несанкціонованому доступу або розголошенню ми ввели в дію фізичні, електронні та адміністративні процедури для збереження та захисту інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

 1. Використання кукі

Куки допомагає нам забезпечити вам кращий досвід користування сайтом, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними і які ні. Куки ніяким чином не дають нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, крім даних, які ви вибрали поділитися з нами.

 1. Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які ми вважаємо цікавими. Однак, якщо ви використовуєте ці посилання для виходу з нашого сайту, ми не маємо можливості контролювати цей інший веб-сайт. Тому ми не можемо бути відповідальними за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і ця політика конфіденційності не регулює такі веб-сайти. Ви повинні бути обережними та переглянути політику конфіденційності, що застосовується до веб-сайту в питанні.

 1. Контролювання вашої особистої інформації

Ви можете обрати обмеження збору або використання вашої особистої інформації наступними способами:

 • Коли ви заповнюєте форму на веб-сайті, шукайте позначку, яку можна клацнути, щоб вказати, що ви не хочете, щоб інформацію використовували кимось для прямих маркетингових цілей.
 • Якщо ви раніше погодилися на те, що ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для прямих маркетингових цілей, ви можете змінити свою думку в будь-який час, написавши або надіславши нам електронного листа.

Ми не будемо продавати, розповсюджувати або надавати вашу особисту інформацію третім особам, якщо у нас немає вашої дозволу або якщо ми не зобов’язані це робити за законом. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам промоційної інформації про треті сторони, яка, на нашу думку, вам буде цікавою, якщо ви скажете нам, що ви хочете, щоб це сталося.

Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми зберігаємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть або надішліть нам електронний лист якомога швидше. Ми негайно виправимо будь-яку інформацію, виявлену неправильною.